Panikuokime namie.

Užteks maltis po parduotuves, skudurų ir batų turim ne vieneriems metams tikrai. Sutaupytus pinigus galėsim skirti periodiniams coronos PGR (kai jau bus leista tirtis privačiai)

Beje, pats laikas susitvarkyt spintas – bus ką veikti namie, o nelaimingai pasibaigusios COVID-19 ligos atveju nereiks artimiesiems vargti už mus.

Nėra ko lėkti kasdien į Maximą - labai madoje ekologiškos lietuviškos prekės nedideliame turgelyje, kuris yra gryname ore ir į kurį sergantys nelabai vaikšto.

Labai pagalvokim, ar tikrai verta sužinoti, kodėl 80-mečiui skauda dešinįjį klubo sąnarį ir ar tikrai 10-ąjį kartą į šitą klausimą šeimos gydytojas atsakys kitaip, negu pasas.

Nėra ko spraustis į visuomeninį transportą, jei kojos dar paneša ir galim pasivaikščioti nors šia panikos proga.

Bažnyčia vargu ar apsaugos nuo proto nebuvimo, o Komunija burnoje tik trumpam stabdo tuščią plepėjimą ir ginčus apie paniką ar riziką. Susikaupimas ar malda namuose, egzistenciniai apmąstymai ir dvasinė Komunija alkstantiems dvasinio peno gali praskaidrinti protą ir sustiprinti imunitetą.

Tyliai panikuokim namuose, lėtai siurbdami cappuccino. Arba kefyrą. Arba nuosaikiai dezinfekuojantį skystį.

Teks kuriam laikui pamiršti teatrus, kinus ir net šventą Žalgirio areną. Bet juk esam sau pasižadėję perskaityti tą kalną knygų, gulinčių nuo užužpraeitų Kalėdų?

Esam pasižadėję patobulint savo užsienio kalbą, arba išmokt naują, pats laikas. Nes neužilgo mums padėti gali atvykti pasveikę ir patyrę kinai, su jais teks susikalbėti.

Galima praktikuoti bėgimo ar greitojo ėjimo nuo viruso seansus, pradedant nuo 3-5 km per dieną. Laiko bus.

Joga suprantantiems, apie ką ji.

Šeimyniniai pietūs ir vakarienė. Pagaliau.

 

Gydytojos Redos Aržanauskienės mintys