Utenos kolegijos studentų iniciatyvų skatinimo projektą „Tyras žvilgsnis” vykdanti studentų iniciatyvinė grupė „Me -&-You" kartu su Utenos kolegijos Medicinos bei Verslo ir technologijų fakultetų studentais ir dėstytojais į kūrybines ir edukacines veiklas įtraukė Utenos šeimos ir vaiko gerovės centro auklėtinius ir laikinai centre gyvenančias šeimas.
Utenos kolegijos Aprangos dizaino ir technologijos studijų programos trečio kurso studentės Aistė Trinkūnaitė, Aušra Maigytė, Edita Dubakaitė bei Akvilė Akavickytė pakvietė visus prisijungti prie vaikų laisvalaikio rūbų kolekcijos kūrimo. Visi kas netingėjo ant studenčių pasiūtų laisvalaikio stiliaus marškinukų ir suknelių tapė tekstiliniais dažais, dekoravo kristaliukais.

Gegužės 6 d. globotiniai, mamos su vaikais puikiai pasirodė renginyje demonstruodami pačių išpuoštus, studentų pasiūtus marškinėlius.

Socialinė pedagogė Aida Zlataravičienė