info@gerovescentras.utena.lm.lt
Utenos šeimos ir vaiko gerovės centras

Paskutinės dienos stovykloje vaikams buvo labai linksmos ir įdomios. Vaikai turėjo užsiėmimus su koordinatore Daiva, susitiko su motociklininkais, plaukiojo vandens dviračiais, žvejojo, žaidė žaidimus ir džiaugėsi gamta. Taip pat buvo išvykoje į levandų rojų, kuriame gėrėjosi levandų aromatu.

Socialinė darbuotoja Rūra Rušėnaitė

Trečią stovyklos dieną vaikai mėgavosi vandens pramogomis: žvejojo, maudėsi, plaukiojo vandens dviračiais, plaustu, grožėjosi Alaušo ežero apylinkėmis, domėjosi vandens augmenija. Vakare vaikai dalyvavo muilo burbulų fiestoje, stebėjo eksperimentus su sausu ledu.

Socialinio darbuotojo padėjėja Justė Žvirblė

Utenos šeimos ir vaiko gerovės centro Bendruomeninių vaikų globos namų padalinio vaikai Valstybės dieną paminėjo baidarėmis plaukdami Aukštaitijos nacionalinio parko ežerais ir upėmis. Trijų dienų žygio metu vaikai grožėjosi gamta, praplaukė pro Ladakalnį 6 ežerais. Vakarais vaikai  stovyklavietėse statėsi palapines,kūrė laužą, gaminosi vakarienę, maudėsi, žvejojo. Labiausiai ši kelionė įsiminė mažiausiems vaikams, kuriems tai buvo pirma išvyka baidarėmis su vyresniais jaunuoliais.

Socialinis pedagogas Dainius Gudas

Copyright © 2020 Copyright Utenos vaikų globos namai Rights Reserved.