foto1
USVGC
foto1
USVGC
foto1
USVGC
foto1
USVGC
foto1
USVGC

+370 389 616 23
info@gerovescentras.utena.lm.lt
Utenos šeimos ir vaiko gerovės centras2019-10-15 Utenos šeimos ir vaiko gerovės centro socialinės darbuotojos atestuotos pagal globėjų ir įtėvių mokymo ir konsultavimo (GIMK) programą lankėsi Utenos Rapolo Šaltenio progimnazijoje. Susirinkimo metu moksleivių tėvams specialistės pristatė Globos centro veiklą, pateikė informaciją apie globą, įvaikinimą, informavo kur kreiptis ir kokius dokumentus pristatyti norint tapti globėju, įtėviu, ar budinčiu globotoju, buvo kviečiami pagalvoti apie galimybę globoti ar įvaikinti be tėvų globos likusį vaiką arba perduoti šią žinią aplinkiniams. Dalyvavusiems išdalinti Globos centro lankstinukai, skrajutės su informacija kvietimu globoti ar įvaikinti.

Socialinė darbuotoja atestuota

pagal Globėjų ir įtėvių mokymo ir konsultavimo (GIMK) programą

Daiva Beikuvienė

Spalio 12 d. Utenos šeimos ir vaiko gerovės centro Krizių įveikimo vaikams veiklos grupės skyriaus vaikai lankėsi virtualios realybės kambaryje. Čia specialios įrangos pagalba, vaikai galėjo smagiai praleisti laiką. Su virtualios realybės akiniais, įjungus kompiuteryje žaidimą, tarsi išnyko kambario sienos ir vaikai pakliuvo į itin tikrovišką žaidimų pasaulį.
Sekmadienį vaikai lankėsi kino teatre, kur žiūrėjo kino filmą „Sniego vaikis”. Vaikai pamatė kaip Sniego žmogaus mažylis moka kurti stebuklus, o kelionė su draugais virsta magišku nuotykiu. Po filmo vaikai duskutavo, kad yra  kažkuo panašūs į Sniego žmogų, juk mėgsta nuotykius, susiduria su iššūkiais ir nori  juos įveikti.

Vyr. socialinė darbuotoja

Ina Gaigalaitė

 

 

Š. m. spalio 18 d. minima Europos sąjungos,
kovos su prekyba žmonėmis diena
Prevenciniai renginiai  „ŽMOGUS NE PREKĖ"
vyks 2019 m. spalio 18 d.

11.00 val. Utenos rajono socialinių paslaugų centre, Lauko g. 19, Utena;
15.00 val. Utenos šeimos ir vaiko gerovės centre, Vaižganto g. 50-1, Utena

Programa:

• Paskaita: „Prekybos žmonėmis formos, verbavimo būdai". Prevencinis filmas „Viskas bus gerai".
Utenos aps.VPK bendruomenės pareigūnės D. Maselskienė, J. Oznanskienė;

• Paskaita: „Nepilnamečių rizika tapti prekybos žmonėmis auka";
Utenos apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus patarėja Utenos rajone G. Blažienė;

• Diskusija . Utenos aps.VPK KP SUS viršininkas G.Makaveckas;

• Šv. Mortos iniciatyva. Vienuolė F. Palaimaitė.

Maloniai kviečiame dalyvauti!

Renginius organizuoja Utenos aps.VPK ir partneriai:

2019-09-26 Utenos šeimos ir vaiko gerovės centro Globos centro specialistės vyko į Utenos rajono Leliūnų seniūniją susitikimui su bendruomene, kurio metu vyko globos ir įvaikinimo viešinimas, bei globos koordinatoriaus paslaugų pristatymas. Apsilankymo tikslas - kviesti žmones diskutuoti apie vaikų, kuriais negali pasirūpinti jų biologiniai tėvai, globą ir įvaikinimą, pristatyti Globos koordinatoriaus paslaugas. Susitikime dalyvavo Leliūnų seniūnas, seniūnijos socialinis darbuotojas, esami globėjai ir globa besidomintys asmenys. Globos centro specialistės pasidžiaugė, kad seniūnijoje yra globėjų, kurie globoja vaikus nesusijusius giminystės ryšiais, taip pat yra viena šeimyna, kurioje šiuo metu auga penkios mergaitės. Vyko pristatymas apie vaikų globą ir įvaikinimą, neigiamas visuomenės nuostatas globos ir globotinio atžvilgiu, dažniausiai pasitaikančius mitus ir tikrąją realybę. Dalyviai tikslinosi konkrečias detales apie procedūras, galimus emocinius bei kitus iššūkius susijusius su globa.

Daiva BeikuvienėCopyright © 2019 Copyright Utenos vaikų globos namai Rights Reserved.