foto1
USVGC
foto1
USVGC
foto1
USVGC
foto1
USVGC
foto1
USVGC

+370 389 616 23
info@gerovescentras.utena.lm.lt
Utenos šeimos ir vaiko gerovės centras


Informuojame, kad kovo 28 d. baigėsi pirmosios mokymų grupės "Prevenciniai smurtinio elgesio artimoje aplinkoje mokymai paaugliams" užsiėmimai. Rugsėjo mėnesį bus skelbiama registracija į naują paauglių grupę dalyvauti mokymuose. 
Projektas finansuojamas iš Utenos rajono savivaldybės administracijos lėšų.
Facebook Post 940x788 px 72 

Kovo 3 d. Utenos šeimos ir vaiko gerovės centre vyko Kaziuko mugė. Bendruomeninių vaikų globos namų padalinių globotiniai ir Krizių centro skyriaus klientai kruopščiai ruošėsi mugei. Vieni gamino skanėstus, kiti darė rankų darbo dirbinius. Kaziuko mugėje netrūko geros nuotaikos, šypsenos ir juoko. Svečius ir mugės dalyvius linksmino Aušra Rinkevičienė prisidėdama smagiomis dainomis, šokiais ir akordeono muzikos garsais.

Socialinė darbuotoja Neringa Kurklietienė

Individualios priežiūros darbuotoja Indrė Žegūnaitė

1 1

 

Kviečiame visus Utenos rajono globėjus ir globotinius, prekiautojus, pirkėjus, linksmybių mėgėjus

kovo 3 dieną. 15.00 val. į Kaziuko mugę, kuri vyks Utenos šeimos ir vaiko gerovės centre, adresu: Vaižganto 50-1, Utena.

Galėsite pirkti, parduoti, ar šiaip sau pažiūrėti, smaguriauti, dūkti ir linksmai pasibūti.

Esate visi laukiami!

 

1 1 2 1 2023-02-22 Utenos šeimos ir vaiko gerovės centro globos centro GIMK specialistai dalyvavo Nacionalinės globėjų, įtėvių mokymo ir konsultavimo specialistų asociacijos organizuotoje konferencijoje „Globėjų rengimas ir paramos sistema: Lietuvos ir Lenkijos patirtys“ Kaune. Buvo aptarti GIMK asociacijos klausimai.Copyright © 2023 Copyright Utenos vaikų globos namai Rights Reserved.