2016 metų spalio 4 dieną Utenos šeimos ir vaiko gerovės centre lankėsi UAB „SDG” Mokymų departamento vyr. konsultantė Vida Daublienė, kuri Centre gyvenantiems vaikams bei vaikams lankantiems Vaikų dienos centrą „Draugystė”, papasakojo kaip reikia saugiai elgtis gatvėje, namuose, mokykloje, prie vandens tvenkinių ir pan. Vaikai noriai įsitraukė į pamokėlę, daug klausinėjo, pasakojo pavyzdžių iš savo gyvenimo. Po pamokėlės vaikai buvo apdovanoti atšvaitais, spalvinimo knygelėmis. Vaikai „mokytoją” pakvietė pasivaišinti savo keptu pyragu. Prie pyrago ir arbatos p. Vida džiaugėsi, kad vaikai viską žino apie saugų elgesį, šmaikštavo, kad veltui, taip toli, važiavo iš Kauno, nes čia ir taip gyvena labai saugūs vaikai.

Socialinio darbuotojo padėjėjas Martynas Grunevas