DSC 53182014 gruodžio 4 dieną Utenos vaikų globos namų bendruomenė plačiai atvėrė duris žmonių gerumui, tą dieną nameliuose vyko tradicinė Atvirų durų dienos šventė.  Džiaugiamės, kad sulaukėme daug svečių, daug linkėjimų ir dovanų. Utenos Žiburio pradinės mokyklos ansambliukas, Utenos rajono savivaldybės administracijos skyrių atstovai, LR Seimo narės M. Petrauskienės padėjėja, mūsų kaimynai ir draugai padėjo mums įžiebti Kalėdinę eglutę, kuri pildys vaikų kalėdines svajones.

Svečiai buvo sužavėti namelių globotinių surengta foto paroda, rašė palinkėjimus ir padėkas darbų autoriams.

Ne tik mažieji svečiai, bet ir suaugę  puikiai laiką leido dekupažo užsiėmime ir išbandė savo meninius gebėjimus.

Daug šiltų emocijų, mielų prisiminimų buvo susitikime su buvusiais namelių globotiniais.

Ši tradicinė šventė, sukviečianti visus į vieną būrį, leidžia mums padėkoti visiems mūsų rėmėjams, draugams, kolegoms. Leidžia pasidalinti gerumu ir ragina būti geresniems, atviresniems.

Pasidžiaugę švente, svečiais, ramybėje ir susitaikyme lauksime Kalėdų.

Apie mūsų atvirų durų šventę rašo Utenos spauda: