Gruodžio 9 dieną Utenos šeimos ir vaiko gerovės centre vyko renginys „Atverkime duris gerumui", kurio metu Centro bendruomenė kvietė žmones užsukti į svečius, pabūti kartu. Ši diena buvo ypatinga tuo, kad kartu su Centro draugais, Žiburio pradinės mokyklos vokaliniu ansambliu „Žiburiukai" įžiebėme Kalėdų eglutę.
Smagu, kad kasmet Centro bendruomenę aplanko ir dovanomis nudžiugina kaimynai, socialiniai partneriai.
Renginio metu ne tik klausėme vaikų atliekamų dainų, bet ir patys kūrėme darnų muzikinį orkestrą, šokome.
Ačiū Žiburio pradinės mokyklos bendruomenei už gerumą ir mielai mokytojai Linai Gaižauskienei ir jos šauniai dainorėlių grupei už nuolatinę pagalbą įžiebiant Kalėdų eglutę!
Ačiū Centro bendruomenei, kuri svečius vaišino spalvota arbata ir vaikų keptais skanėstais.
Ačiū visiems atėjusiems, pagalvojusiems apie mus, atsiuntusiems linkėjimus ir dovanas.