2017 metų lapkričio 16 dienos popietę Utenos šeimos ir vaiko gerovės centro  bendruomenė susirinko prieš žiemą susitvarkyti aplinką. Visi džiaugėsi, kad gamta nepagailėjo giedro oro ir darbingai nusiteikę baigėme sugrėbti lapus, žiemos sezonui paruošėme Centro šiltadaržį, gėlynus ir daržą. Utenos šeimos ir vaiko gerovės centras jau ne vienerius metus vykdo  projektą ,,Puoselėju gamtą savo kieme‘‘. Kiemo teritorijoje vaikai ir paaugliai patys sodina, sėja, ravi, laisto įvairias daržoves, uogas, vaistažoles. Ši veikla vaikus mokina ir skatina rūpintis savo gyvenamąja aplinka, gamta.  Daržas suteikia vaikams galimybę aktyviai veikiant pažinti visas augalų augimo stadijas, ugdo jų socialinę patirtį: moko pareigingumo, atsakomybės, pratina saugoti augmeniją ir vertinti jos teikiamą naudą sveikatai.

Socialinė pedagogė Daiva Beikuvienė