Gruodžio 9 dieną Utenos šeimos ir vaiko gerovės centro globotiniai kartu su vaikų dienos centrą lankančiais vaikais vyko į Vilnių, kur dalyvavo gražiame kalėdiniame renginyje. Smagiai leido laiką su klounu bei stebėjosi Kalėdų senelio atliekamas triukais, o svarbiausia, be galo džiaugėsi, kad prieš Kalėdas išsipildė jų svajonės, gauti dovaną, apie kurią svajojo ištisus metus! Už šią gražią iniciatyvą norime padėkoti Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato bendruomenės pareigūnėms Daivai Maselskienei ir Agnei Steponavičienei už įsteigtas dovanas Utenos šeimos ir vaiko gerovės centro globotiniams, kurios itin pravers tamsiuoju paros metu vaikams likti pastebėtiems bei Utenos baikerių klubui „Fire Wheel" už suorganizuotą kelionę į Vilnių, kur vaikai turėjo galimybę dalyvauti lietuvių labdaros fondo „Gėrio trupinėlis" organizuotame renginyje. Dėkojame šiam fondui už išpildytas vaikų svajones bei suteiktą džiaugsmą ir paskleistą kalėdinę dvasią!

Martynas Grunevas